Foto reportages

Op deze pagina een lijst met fotoreportages die ik maak bij het bezoeken van evenementen, galeries, musea etc. De foto’s heb ik ondergebracht in Flickr

I can’t paint in airconditioned rooms
 Kunstenaar: Job Vissers Vorstenboschjop-vissers-vorstenbosch-chv-noordkade-veghel
Locatie: CHV Noordkade, Veghel
Verslag van de opening

 

 


 

Function creep – offspring 2015, de Ateliers Amsterdam

offspring-2015Kunstenaars: Vanessa Disler, Giovanni Giaretta, Marwan Hamdan, Jannis Marwitz, Tim Mathijsen, Faysal Mroueh, Anthony Nestel, Tanja Ritterbex, Simon van Til en Rebekka von Zimmermann. Locatie: de Ateliers, Stahdhouderskade 86, Amsterdam

Fotoreportage

 

 


ArtZuid 2015
Kunstenaars: Baselitz, Georg (GER), Bianchi, Domenico (ITA), Chamberlain, John (USA), Cragg, Tony (GBR), Craig-Martin, Michael (IRL), Gubbels, Klaas (NED), Herold, Georg (GER), Houseago, Thomas (GBR), Josephsohn, Hans (SUI), KAWS (USA), Kiecol, Hubert (GER), Kirkeby, Per (DEN), Lüpertz, Markus (GER), Paladino, Mimmo (ITA), A.R. Penck (GER), Plensa, Jaume (ESP), Rückriem, Ulrich (GER), Schütte, Thomas (GER), Stella, Frank (USA), Tal R (ISR/DEN), Warren, Rebecca (GBR).
Locatie: Amsterdam Zuid

ARTZUID2015-georg-baselitz-BDM_gruppe-2012 Fotoreportage van de tweejaarlijkse beeldenroute door Amsterdam Zuid, editie 2015, curator Rudi Fuchs.

Links:
ArtZuid 2015
Mijn blog over de beeldenroute ArtZuid 2015

 


Miro in de Rijksmuseumtuinen
Kunstenaar: Joan Miró
Locatie: Rijksmuseum, Amsterdam

IMG_7163Op een regenachtige dag bezocht ik deze tentoonstelling in de tuinen van het Rijksmuseum.

Links:
Pagina van het Rijksmuseum over de tentoonstelling.

 


Koninklijke prijs voor de vrije schilderkunst 2015

Jessica Skowroneck, Potato love, 2015
Jessica Skowroneck, Potato love, 2015

Kunstenaars: Mohamed Aarab, Cian-Yu Bai, Kim David Bots, Tessa Chaplin, Sidyon Cucaro, Femke Dekkers, Anne Forest, Paul de Jong, Jaap Kamsma, Mirthe Klück, Rabi Koria, Ruben Kragt, Lilian Kreutzberger, Joost Krijnen, Lennart Lahuis, Harry Markusse, Janine van Oene, Tanja Ritterbex, Erik-Jan van der Schuur, Jessica Skowroneck, Maarten van Soest, Eva Spierenburg, Jouni Toni, Charlott Weise.
locatie: Paleis op de Dam

Fotoverslag Koninklijke Prijs 2015 op Flickr

Links:
Site met alle werken van 2015 – koninklijke prijs
Paleis op de Dam – Koninklijke prijs


Artez Enschede Finals 2016

489_artez-ens-grad-2016-timo-hofacker
Timio Hofacker

Voornamelijk afstuderende kunstenaars Beeldende Kunst en enkele kunstenaars Cross Media Design.
Deelnemende kunstenaars:
Monique, Willemijn Calis, Ilonka Bannink, Timo Hofacker, Cees Smidt, Bo Lamers, Elmar Ipskamp, Don Soepboer, Christopher Bohlen, Pablo Hulshof, Gerdie Blankers, Victor Wadum, Kylie Bremer, Dieuwke Eggink, Carmen Bolanos-Reekers, Stephanie Nypels, Annejet Riedijk, Coco Sanne Hassink, Hannelotte van Elst, Nina Musholt, Bibbi Spaans, Esther ten Brake, Sylvia Schlomer, Heidi horsturz, Lyze Thuss, Joan Ederveen, Ramazam Barlas, Esmay Groot-Koerkamp, Jennifer de Graaf, Silke van ’t Veld, Tom Putman, Nancy de Graaf
Fotoverslag Artez Enschede Finals 2016


Mafad Maastricht Graduation 2016 “Are we having fun yet?”

Alexis Niemeijer - Pink room
Alexis Niemeijer – Pink room

Afstuderende kunstenaars:
Krista Smulders, Anouk Schepens, Kiki Nickel, Fran Hoebergen, Ties van Dijk, Miriam Sentler, Alexis Niemeijer, Krista Smulders, Yeal Wolfs, Sophie Charlotte Johns, Helma Dabekaussen, Judith Frissen, Julie Fassbender.

Fotoverslag van: Are we having fun yet?

 

HKU Utrecht Exposure – Graduation show 2016

Thomas Westphal
Thomas Westphal

Afstuderende kunstenaars:
Arnold Put,  Bente Wilms,  Hilke Walraven , Jan Tromp , Jelle Jongmans , Jhonie van Boeijen , Jonathan Straatman , Kolbrun Inga Gunnlaugsdottir Soring , Liselot Veenendaal , Marin Hondebrink , Melle Aussems , Rein Verhoef , Ricardo van Eyk , Rood Kok , Ruby Fu , Swaen Harmsen, Thomas Westphal.

Fotoverslag HKU – exposure 16


Drawing Amsterdam 2016. 

Frank Taal - Mike Ottink
Frank Taal – Mike Ottink

Lijst van kunstenaars te zien in dit overzicht:
Alexandre Leger, Madamov Cisse, Roland Cornelissen, Albrecht Genin, Raquel Maulwurf, Jannis Kounelis, Tom Butler, Kseuija Joussevic, Wieteke Heldens, Carlijn Mens, Tarja Szaraniec, Ulika Theusmer, Josef Oler, Aiko Igarashi, Morgan Betz, Mike Ottink, Henriette van  Hoog, Andrea Radai, Bernard Aubertin, Pieter de Kok, Ron Amir, Mari Minato, PB van Rossum, Mat van der Heijden, Erik Mattijssen, Rosemin Hendriks, Nikala Irmer, Joe Barners, Jon Groom, Sebastian  Hosu, Rao Fu, Joanneke Meester, Stefan Bleekrode, Antje Blumenstein, Katrin Bremermann, Marta Caradec, Patuce Pautin, Erik de Bree, Franz Burkhardt, Peter Sedgley, Richard Helbin, Aldert Mantje, Peter Kempff, Zhang Shujian, Nik Christensen, J.J. Schoonhoven, Florette Dijkstra, P. Struycken, Ann Lislegaard, Stan Klamer, Karin van Dam, Henri jacobs, Didier Trenet, Natalie Osef, Susanna Inglada, A.R Penck.

Fotoverslag Drawing Amsterdam 2016.


Start up – Slow Accident : Nieuw Dakota, Amsterdam : maart 2017
Kunstenaars:IMG_0988[event:start-up-slow-accident locatie:nieuw-dakota kunstenaar:gladys-zeevaarders werk:laying-patterns]
Simon Weins (D), Eline Kersten (NL), Joep Hinssen (NL), Sara Bachour (IT), Gladys Zeevaarders (NL), Thomas Hütten (D), Maarten Davidse (NL), Dennis Muñoz Espadiña (D), Miriam Sentler (D, NL) en Shao Jie Lin (TW).

 


Fotoverslag Start up Slow Accident in Nieuw Dakota Amsterdam
.


Jan van Eyck – Open Studio’s 2017

Op 9, 10 en 11 maart 2017 toonden de kunstenaars van de Jan van Eyck academie hun werk in de eigen studio van de academie.

Lilian Kreutzberger
Lilian Kreutzberger .

Blog over de open dagen.

Deelnemende kunstenaars:
Abla elBahrawy (EG/NL) , Albergo Rosa (BE/NO), Alessandra Covini (IT), Anna Reutinger (US), Anneke Brassinga (NL), Bregje Hofstede (NL), Christine Bax (NL), Christine Verheyden (BE), Daan Gielis (BE), Damon Zucconi (US), Dear Hunter (NL/BE), Dimitrios Rentoumis (GR/NL), Eloise Sweetman (AU/NL), Fabio Roncato (IT), Fazed Grunion
Grace Schwindt (DE), Hannes Bernard & Guido Giglio (ZA/NL & BR/NL), Imran Channa (PK), Iván Martínez López (MX), Jessica Segall (US), Johanna Binder (AT), Ju Hyun Lee (KR), Julie van der Vaart (NL), Junsheng Zhou (CN), Katrin Kamrau (DE), Kristina Benjocki (RS/SI), Lena Bergendahl (SE), Lilian Kreutzberger (NL), Lucia Prancha (PT), Marco Balesteros (PT), Maria Pääkkönen (FI), Matthew C. Wilson (US). Meri Linna (FI), Mustafa Stitou (NL), Orr Menirom (IL), Paoletta Holst (NL), Pieter van der Schaaf (NL), Radna Rumping (NL), Raewyn Martyn (NZ), Rosan Hollak (NL), Santiago F Mosteyrín (ES/NL)
Simon Wald-Lasowski (FR/NL), Sol Archer (UK/NL), Tim Hollander (NL), Viktorija Rybakova (LT).

Link naar het fotoveslag.


Abstract – Kunstliefde – Utrecht
8 april 2017 t/m 7 mei 2017IMG_1670

Deelnemende kunstenaars:
Marian Bijlenga, Paul Combrink, René Eicke, Kim van Erven, Eric de Nie, Ton Gouka, Bas Lobik en Marjolein Witte.

Link naar Fotoverslag

 

 

 

 

 

 

 


IMG_2229de Ateliers – deep State – offspring 2017
18 mei 2017 t/m 28 mei 2017

Deelnemende kunstenaars:
Johannes Büttner, Giulia Cenci, June Crespo, Inga Danysz, Mary Furniss
Kevin Gallagher, Hadrien Gerenton, Michael Guidetti, Philipp Gufler, Thomas Hämén

link naar fotoverslag